Trasa Hardcore Over Poland 2018 – Inkwizycja, The Corpse, Dziady Borowe

Chcemy sprawdzić, czy scena jest żywa. Czy jest tam jeszcze ktoś? Może przyjdą starzy wyjadacze w swoich 30-letnich koszulkach z nazwami zespołów, których nikt już nie pamięta, żeby powiedzieć:
– „E to już nie to, co kiedyś – za wolno, za szybko, za ciężko, za lekko”. A może przyjdą młodzi brodaci koneserzy i powiedzą: – „Kurka wodna, przecież tak się nie gra, to nie jest hardcore! Macie coś wydane na kasecie?”. Czy będą posiniaczeni pogowi baletmistrze i czy ktoś krzyknie: – „Napierniczać!”? Czy w ogóle będzie pogo? Ciekawe. Trzy zespoły, każdy inny, inne podejście do grania, różne charaktery. Poważna i groźna jak ich historyczny pierwowzór INKWIZYCJA – dla nich spalenie kogoś na stosie to jak gotowanie budyniu czekoladowego. THE CORPSE – niby takie zwłoki, a umieją w podskoki i szybkość, a robią to nie od wczoraj. I do tego nie uznający żadnych zasad troglodyci z DZIADÓW BOROWYCH.

Pod chorągwią po królewsku rozpartego SZKIELETOURA odwiedzimy dziewięć miast. W każdym po hardcorowemu wesprą nas zaproszeni GOŚCIE, i nie są to byle jakie zespoły. To Oni rozpoczną gigi.
A line-up? Rozpiska czasowa? Nie ma tak lekko, za każdym razem LOSOWA kolejność recitali. Chciałeś przyjść tylko na na tamtych, a grają ci? Trudno, pozostaje Ci pogowanie z dezynwolturą i niesmakiem, albo 40 minut w kibelku z zatkanymi uszami, bo tam też będzie kurde słychać. Jak scena to scena, NIE MA GWIAZD.

Rozpiska trasy:
23.02 – Kozienice (+ WOSTOK)
24.02 – Lublin (+ BLACK PALATE)
23.03 – Łódź (+ DESPIZER)
24.03 – Ostrów Wielkopolski
05.04 – Katowice
06.04 – Kraków (+ MAND)
07.04 – Nowy Targ (+ KONTRKULTURA)
27.04 – Ciechanów (+ 72DR)
28.04 – Warszawa (+72DR)

https://www.facebook.com/tours/133223297486819/