Throneum, Incinerator, Abhorrent Funeral (Poznań – U Bazyla)

THRONEUM to absolutna legenda rodzimej sceny death/black metalowej, zespół, który ma na swoim koncie multum istotnych dla gatunku wydawnictw, od kultowych „Old Death’s Lair” i „Mutiny of Death” do ostatnich bezkompromisowych wyziewów – „Morbid Death Tales” czy „Organic Death Temple”. Ostatni raz w Poznaniu grali siedem lat temu na Old Temple Fest, czas najwyższy przypomnieć się maniakom ze stolicy Wielkopolski!
https://throneum.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/ThroneumOfficial/

„Muzyka INCINERTOR to ma być prosty strzał w pysk, wyprowadzony z pełnią nienawiści i szaleństwem w oczach” – tak mówią sami o sobie. To jedna z kilku znakomicie zapowiadających się młodych grup rodem z Warszawy, wielbiących metal grany na starą modłę w stylu Slaughter, Possesed czy Dark Angel! W tym roku zadebiutowali w barwach Putrid Cult miażdżącą epką o zacnym tytule „Rotten Flesh Macabre”.
https://incineratorpl.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/incineratorPL/

ABHORRENT FUNERAL to jeden z najobrzydliwszych projektów „muzycznych” w kraju. Obskurna i niesmaczna mieszanina death metalu, doom i punka spod znaku Hellhammer, Cianide czy Six Feet Under powinna przypaść do gustu zwłasza niepoprwnym zwyrodnialcom i dewiantom! Zapowiada się prawdziwy horror!
https://abhorrentfuneral.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/AbhorrentFuneral/

19.10.2017
Klub u Bazyla (ul. Norwida 18A), Poznań
Start: 20:00
Wjazd: 25/30

BILETY
Wkrótce…

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/475107896179323/