Start trasy koncertowej CETI i powrót do idei CETI Party

Zbliżają się dwa pierwsze koncerty CETI z trasy promującej album „SNAKES OF EDEN”. Zgodnie z zapowiedziami, grupa wystartuje 27 stycznia w rodzinnym Poznaniu koncertem w Sali Wielkiej CK Zamek. Gościem specjalnym CETI podczas imprezy otwarcia będzie poznańska formacja Wolf Spider/Wilczy Pająk. I tę, rzec można, rodzinną atmosferę muzycy CETI chcą dodatkowo podtrzymać, zapraszając fanów 11 lutego na czwartą odsłonę CETI Party w poznańskim klubie Ułan Browar. Na imprezę mogą wejść wszyscy zainteresowani po uprzednim zarezerwowaniu miejsca telefonicznie (szczegółowe informację znajdują się na ulotce Ceti Party – TUTAJ ).

Dodatkowo, podczas koncertu 27 stycznia, wśród przybyłych fanów zostanie rozlosowane 20 specjalnych zaproszeń na to wydarzenie. Te wyjątkowe wejściówki obejmują wstęp na koncert, poczęstunek na miejscu i rock’n’rollową integrację z zespołem. Warto kupować bilety w przedsprzedaży! Jak dodaje Grzegorz Kupczyk:

Powracamy do koncepcji organizowania muzycznych spotkań integracyjnych pod hasłem CETI Party. Na 11 lutego zaplanowaliśmy czwartą edycję tego wydarzenia w poznańskim Ułan Browar. To kameralny zlot dla najbardziej oddanych fanów. Spotkanie, w trakcie którego będziemy chcieli zaprzyjaźniać się z ludźmi, usiąść, porozmawiać, poznać się, zjeść soczystego burgera i zapić go właściwym na taką okoliczność napojem. Typowe spotkanie integracyjne dla naszych miłośników. Bez budowania zbędnego dystansu między muzykami a fanami .

28 stycznia CETI zagra w Szczecinie w klubie Free Blues.
CETI – SNAKES ARE BACK IN TOWN
27.01 – Poznań, CK Zamek – Sala Wielka , godz. 19.00
(ul. Św. Marcin 80/82)
Gość specjalny:
Wolf Spider/Wilczy Pająk
CETI – SNAKES ARE BACK IN TOWN
28.01- Szczecin, Free Blues Club, godz. 21.00
(ul. Powstańców Wielkopolskich 20)