Premiera nowej płyty INVERTED MIND już 28 stycznia. Mentor i The Gentle Art Of Cooking People gośćmi specjalnymi „release party”

28 stycznia 2017 r. w kultowym, krakowskim klubie ALCHEMIA (ul. Estery 5) premierę będzie miał ‚Broken Mirror’, najnowszy album sludge metalowego INVERTED MIND (www.facebook.pl/invertedmind). W roli gości specjalnych „release party” wystąpią – po raz pierwszy w Krakowie – black’n’rollowy MENTOR (www.facebook.com/mentorrock) oraz instrumentalna formacja The Gentle Art Of Cooking People (www.facebook.com/tgaocp). Bilety w cenie 15 zł do nabycia przed koncertem. Start o 19:00.

‚Broken Mirror’, drugi w dorobku INVERTED MIND długograj, ukaże się nakładem Defense Records (http://www.defensemerch.com/) i przyniesie ponad 50 minut sludge metalu w stylu odwołującym się do dokonań Crowbar, Eyehategod, Dopethrone czy Amenra. Nagrań albumu dokonano w Studio 67 pod okiem producenta Dominika Burzyma (Mord’A’Stigmata, Atrophia Red Sun, Fleshworld, Planet Hell), a za misterną oprawę graficzną płyty odpowiada Przemysław ‚Gaclav’ Gacka.

Track lista:
1. Cold Breath
2. Broken Mirror
3. Self-Portrait
4. Subconscious
5. Perception Chains
6. Fear
7. Deep Hole
8. Lost in My Own Fears
9. Let Your Freedom Be Your Grave

Album zostanie udostępniony do pełnego odsłuchu dzień po oficjalnej premierze, tj. 29 stycznia 2017 r. za pośrednictwem profilu Bandcamp zespołu (https://invertedmind.bandcamp.com/), a w międzyczasie poprzez YouTube można zapoznać się przedpremierowo z dwoma utworami z „Broken Mirror”.

INVERTED MIND został założony w Krakowie w 2011 roku przez Jana Słomskiego i obecnie funkcjonuje jako trio w składzie: Jan Słomski – gitary, wokale, Michał Tomaszek – bas, Dariusz Darasz – perkusja. Zespół ma na koncie dwa wydawnictwa: ‚Introduction to Mandness’ (demo 2012) i ‚Nothing but Suffering’ (CD 2013).

RELEASE PARTY PŁYTY INVERTED MIND „BROKEN MIRROR”
28 stycznia 2017 r., start: 19:00
Klub ALCHEMIA, Kraków, ul. Estery 5 (www.facebook.com/alchemiaklub/)
Wystąpią: INVERTED MIND, MENTOR, THE GENTLE ART OF COOKING PEOPLE
Bilety: 15 zł (do nabycia przed koncertem)

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1815927075342636/