Nowy album NUCLEAR HOLOCAUST tej jesieni; pierwszy utwór dostępny do odsłuchu

Zespół NUCLEAR HOLOCAUST zakończył prace nad swoim nowym albumem, który wydany zostanie w SELFMADEGOD RECORDS.

„Grinding Bombing Thrashing” to najnowsze dzieło kwartetu ze Świdnika zawierające 16 ostrych thrashujących grindcore’owych strzałów. Zespół ponownie postawił na Backyard Studio gdzie w maju 2018 roku pod okiem Pawła Chyły nagrano, zmiksowano i zmasterowano drugi pełnowymiarowy materiał.

Już teraz posłuchaj pierwszego utworu „Deformed By Brainwashing” z nadchodzącej płyty na oficjalnym profilu SoundCloud oraz kanale YouTube wytwórni SELFMADEGOD RECORDS. Podgląd okładki autorstwa Marcina Studzińskiego (St. Chaos ART) dostępny jest tutaj

Premiera „Grinding Bombing Thrashing” wyznaczona została na 12 października 2018 roku w SELFMADEGOD RECORDS; album dostępny będzie w następujących formatach: CD / limitowany CD / digital download. Przedsprzedaż rusza na początku września.

Na jesieni NUCLEAR HOLOCAUST planuje serię koncertów promujących nowy album, którą rozpocznie w Lublinie 13 października razem z Hate Them All, Anus Magulo i Sacrofuck.

Założony wiosną 2015 roku czteroosobowy zespół zdążył już narobić sporo szumu za sprawą prostego, konkretnego i mocarnego grindcore’a w starym dobrym stylu oraz występów w całym kraju, wliczając w to również kilka festiwali. Po wydaniu debiutanckiej płyty „Overkill Commando” (Selfmadegod Records 2016), zespół zagrał dziesiątki koncertów w Polsce i zagranicą, po czym w I połowie 2018 roku nagrał nowy album.

https://www.facebook.com/Nuclearmetalpunks
http://nuclearholocaust.bandcamp.com/