NECRONOMICON na jedynym koncercie w Polsce

Dokładnie rok po swojej pierwszej wizycie w Polsce, niemiecka legenda thrash metalu – grupa NECRONOMICON – zagra u nas ponownie. Niemcy dadzą koncert 30 września w krośnieńskim Rock Klub Iron. W czasie swojej pierwszej wizyty w Polsce w roku 2016 zagrali dwukrotnie, tj. 29 września w Łodzi oraz 30 września we Wrocławiu, a zatem tym razem będzie to ekskluzywny, jedyny występ tej zasłużonej formacji.

Oprócz gwiazdy wieczoru na deskach krośnieńskiego klubu zagrają również: francuska, grająca symfoniczny power metal grupa Waverly Lies North, pochodzący z Chile Caterina Nix, który para się także metalem symfonicznym, jak również nasz rodzimy, groovemetalowy Mosh Machine. Początek koncertu zaplanowano na godzinę 18:00, a ceny biletów to: 40 zł w przedsprzedaży oraz 50 zł w dniu koncertu. Bilety dostępne są w samym klubie, w sklepie przy ul. Legionów 13A oraz on-line pod adresem: https://kupbilet.onet.pl/necronomiconironklub

Grupa NECRONOMICON powstała w 1984 roku w Niemczech i choć nie jest tak popularna i znana jak ich rodacy chociażby z Sodom, Kreator czy Destruction, to darzona jest ogromnym szacunkiem wśród fanów thrash metalu, a większość ich płyt przyjmowana jest z uznaniem. W dorobku kapeli jest osiem studyjnych krążków, z których ostatni, zatytułowany „Pathfinder… Between Heaven and Hell” ukazał się w 2015 roku za sprawą Trollzorn Records.