MOLOCH: drugi utwór z nadchodzącej kompilacji „The Vatican Cellars”

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że znany głównie z black metalowego projektu ZORORMR Moloch wyda na 2CD wyda cały swój dorobek dungeon synth / dark ambient. Teraz nadeszła pora na zaprezentowanie drugiego utworu pt. „Yog-Sothoth”:

Nadchodząca, kompilacja „The Vatican Cellars” to 36 utworów trwających łącznie bagatela 130 minut. Zawierać będzie nie tylko pełne wydawnictwa, które ukazały się lata temu na CD-R jak „Withering Hopes”, „Onoskelis” czy EP-ka „Yog-Sothoth” ale również kilkanaście niepublikowanych nigdy wcześniej utworów napisanych i nagranych w latach 2004-2011. Album ukaże się jako dwupłytowy jewel case i limitowany digibook. Za okładkę odpowiada znany z Mindrape Art Mark Cooper, który współpracował ostatnio m.in. z Rings of Saturn.

Najpewniej pod koniec 2017 lub na początku 2018 będzie można zobaczyć i usłyszeć ten materiał na żywo. W tej chwili MOLOCH przygotowuje specjalny set na żywo, który będzie zawierał wybrane kompozycje jakie znajdą się na tym specjalnym wydawnictwie. Kompilacja „The Vatican Cellars” ujrzy światło dzienne w Halloween, 31 października dzięki Via Nocturna. Jeśli chcecie być na bieżąco z newsami prosto z watykańskich piwnic polecamy śledzić profil FB Molocha pod adresem: facebook.com/templeofmoloch