MISANTHROPIC RAGE ujawnia szczegóły nowego albumu „Igne Natura Renovatur Integra”

Po niespełna półtorarocznej przerwie od wydania debiutanckiego ‚Gates No Longer Shut awangardowo-black metalowy duet MISANTHROPIC RAGE przedstawia światu kolejny album zatytułowany ‚Igne Natura Renovatur Integra‚. Wydaniem tegoż ponownie zajmie się Godz Ov War Productions, która zaplanowała premierę płyty na 12go marca 2018.

Igne Natura Renovatur Integra zawiera dziewięć premierowych utworów będących naturalnym rozwinięciem stylu obranego na poprzednich materiałach, choć tym razem muzycznie i tekstowo zespół pokazał zdecydowanie dojrzalsze oraz bardziej osobiste oblicze. Jeśli jeszcze nie sprawdziłeś singla promującego nowy album, The Hammer and The Nails, koniecznie zrób to teraz:

Wydawnictwo dostępne będzie jako standardowy jewel case CD w regularnej edycji i limitowanej do 100 sztuk wersji w ekskluzywnym slipcase oraz naszywką. Ponadto dostępna będzie wersja digital do pobrania od dnia premiery z profilu Bandcamp wydawcy. Fizyczne kopie ‚Igne Natura Renovatur Integramożna już nabyć w przedsprzedaży na stronie wytwórni: www.store.godzovwar.com

Nagraniem, produkcją i miksem materiału zajęli się sami muzycy, natomiast mastering zostały wykonany przez ekipę Serakos Studio. Okładkę ponownie zaprojektował i wykonał Maciej Kamuda, który dodatkowo zajął się również całą oprawą wydawnictwa.

Lista utworów:
01.Call All Your Angels
02.Bliźni Mój
03.Become a God-Man
04.Abstrakt
05.I.N.R.I.
06.The Hammer and The Nails
07.The Agony of Breath
08.In Embrace of Sanity
09.The Thruth Shall Be Told

Misanthropic Rage tworzą:
AR – wokale, gitara
W – wokale, gitara basowa

Więcej informacji o zespole: Facebook