MARDUK w Poznaniu i Rzeszowie

Wspólnie z Massive Music zapraszamy na koncerty w ramach trasy „March of Blood and Iron 2018”

Marduk – black metal, Szwecja
Infernal War – black metal, Polska
Ragnarok – black metal, Norwegia

+ support

01.05. 2018, Klub U Bazyla, Poznań [DOŁĄCZ NA FB]
02.05. 2018, Life House, Rzeszów [DOŁĄCZ NA FB]

bilety:
70zł (przedsprzedaż w sklepach Empik, Media Markt, Saturn i innych punktach sprzedaży sieci Eventim.pl, lefthandsounds.org/bilety – tylko na poznański koncert)
80zł (w dniu koncertu)
wejście od 18:30
start: 19:00

Marduk
Synonim black metalu, prawie 30 lat na scenie i ani chwili spadku formy, bezkompromisowa maszyna do zabijania, koncertowa pierwsza liga. Morgan Håkansson swoją machinę wojenną prowadzi z precyzją godną podziwu. Wielokrotne zmiany składu nigdy nie zachwiały jego wizji i gdy kolejne skandynawskie kapele powstałe w latach 90. zawieszały działalność, podążały w niezrozumiałe rejony i prędzej czy później spuszczały z tonu, Marduk uparcie, nieprzerwanie i z wielką determinacją parł do przodu.

Infernal War
Zespół, który polski black metal wniósł na poziom europejski już na debiutanckiej płycie i po dziś dzień wyznacza granice ekstremum. Nihilizm, nienawiść, ekstremizm – wartości przyświecające black metalowi od jego zarania są w 100% obecne w Infernal War. Zespół od samego początku skrupulatnie pielęgnujący w sobie nienawiść i z nieludzką precyzją wyrażający ją poprzez muzykę. Wydany w 2015 roku album Axiom to potwierdzenie niepodzielnej dominacji rodzimą ekstremą, a jednocześnie najbardziej świadomy z dotychczasowych kroków w najczarniejszą ze wszystkich czerni.

Ragnarok
Jedna z niewielu grup, które od ponad 20 lat hołdują klasycznej szkole norweskiego black metalu i nie zamierzają z tej ścieżki zboczyć. Trendy się ich nie imają, wierzą w to co robią i robią to na tyle dobrze, aby regularnie wydawać płyty. Ostatnia z nich nosi tytuł „Psychopatology” i została wydana w Agonia Records.