LUNATIC SOUL: album „Under The Fragmented Sky” już do nabycia

Już dzisiaj ma swoje miejsce premiera najnowszego wydawnictwa Lunatic Soul (Mariusz Duda / Riverside) zatytułowanego „Under The Fragmented Sky”. Płyta jest suplementem do wydanego w październiku ubiegłego roku piątego albumu – „Fractured” i zawiera 8 całkowicie premierowych kompozycji.

Mariusz Duda opowiada: „Czasami trafiają się albumy, które działają jak „uzupełnienie stanu”. Ich celem nie jest pokazanie swojej potęgi i władzy tylko chęci zaprzyjaźnienia się. Dźwięki nie absorbują, nie kaleczą, nie zmuszają do bolesnych refleksji, stają się raczej „przedłużeniem myśli”, ścieżką dźwiękową danego momentu, danej chwili. Poprzedni album -„Fractured” miał wyrzucać człowieka przez szybę. „Under The Fragmented Sky” juz takiej potrzeby nie ma. „Czyścimy koszmary, naprawiamy się i oswajamy.” – to jego motto. Takie momenty każdy z nas mieć powinien i dla takich właśnie momentów jest ta płyta. Oby Wam służyła.”

Poniżej można posłuchać dwóch kompozycji z nowego albumu:
„Untamed” – https://www.youtube.com/watch?v=PwQqCEAGr6U
„The Art Of Repairing” – https://youtu.be/ijMiYLiai6Y

Warto nadmienić, że Lunatic Soul konńczy w tym roku dziesięć lat. Najnowsze wydawnictwo jest więc też swego rodzaju podsumowaniem pierwszego okresu w karierze solowego projektu Mariusza Dudy. Płyta ukazuje się dzięki firmie Mystic Production w Polsce i Kscope na świecie. Autorem szaty graficznej jest polski artysta grafik Jarek Kubicki.