[Koncert] Nuclear Holocaust, Hate Them All, Anus Magulo, Sacrofuck

Zapraszamy do lubelskiego Ramzesa na zabawę z okazji wydania drugiego pełnego albumu Nuclear Holocaust: Grinding Bombing Thrashing. Płyta ukaże się 12 października nakładem Selfmadegod Records. Zagrają:

Nuclear Holocaust
Hate Them All
Anus Magulo
Sacrofuck

NUCLEAR HOLOCAUST – thrashujący grind lub, jak kto woli, grindujący thrash ze Świdnika, od trzech lat niezmiennie siejący wpierdol za pomocą nieprzerośniętych w formie i czasie szybkich strzałów po zgryzie. Na koncie kilka już wydawnictw – tym koncertem zespół rozpocznie promocję swojej drugiej pełnej płyty, ale na gigu nie zabraknie tez kawałków ze zbliżającego się wielkimi krokami winylowego splitu z brazylijskim Expurgo.

HATE THEM ALL
„Piepszony Metal Diabła”, jak o sobie mówią, choć ilość tytułów w dyskografii godna kapeli grindowej:

2010 – Terrorist [demo]
2011 – Procession [demo]
2012 – Death-Reh-Crush [demo]
2012 – Stary chram [split]
2013 – Czara śmierci [split]
2013 – Na pohybel wszystkim [split]
2013 – Eternal Evil [split]
2015 – Last Feast with the Beast
2015 – Prayer Before a Feast [kompilacja]
2016 – Prasanarsoon [split]
2017 – Warriors [single]
2018 – Defender of the Black Throne

Bedzie Black Metal i Black Metal. Nie zabraknie też rokendrolla.

ANUS MAGULO
Grindcore’owa ekipa z Warszawy. Grają od 11 lat, w tym czasie dorobili się demka, albumów „Chain Erection” i „Assophilia”, a niedługo ukaże się nowy, krótszy materiał „Kakaodemon”. Muzyka turla się od goregrindu, przez punk po eksperymenty, z dużą dawka dupnego humoru:). Koncerty grają za cicho, za wolno i za długie, zdążysz się wysrać albo zrobić komuś gałę (można też im).

SACROFUCK
Śmierdzący rozkładem death metal mieszający grobowe zagrywki z grindowym, bezpretensjonalnym atakiem na bębenki uszne słuchacza. Śmierć, opętane wrzaski opętanych nieszczęśników, czy różnego rodzaju płyny ustrojowe wydzielane pod wpływem strachu. Dla fanów Autopsy, ale i Dead Infection, a jak kto lubi Nunslaughter, to też znajdzie coś dla siebie…

Rock Pub Ramzes
Ul. Kołłątaja 3
Lublin

Start: 19.00
Wjazd: 20 zł