HEAVY METAL TERROR w Katowicach już 3 marca

Przeszło trzy dekady temu, kiedy metal nie był poszatkowany na różne podgatunki, odnogi i rodzaje, rządził jeden byt – HEAVY kurwa METAL. Tym właśnie czasom hołduje impreza Heavy Metal Terror, która odbędzie się w piątek, 3 marca 2017 r. w katowickiej Korbie. Organizatorzy na pierwszy sztych zebrali skład, którego ogniwa doskonale pasują do hasła przewodniego imprezy.

Honory gospodarza wieczoru pełnić będzie krakowski ROADHOG, który uraczy zebranych swoim świetnym, debiutanckim krążkiem „Dreamstealer” wydanym w Polsce przez Thrashing Madness, a gdzie indziej za sprawą Stormspell Records. Do setu koncertowego dorzucą coś z najnowszej EPki „(Don’t) Follow Them” i pozamiatane.
https://www.facebook.com/roadhogband

Zaraz przed nimi do heavy metalowego pieca dołożą wrocławianie z SAVAGER, którzy udowodnili swoją najnowszą EPką „Casus Belli”, że „ryzyko wojny” z ich udziałem rośnie z każdym kolejnym dniem. Jeśli potajemnie wielbicie Accept, Metal Church i Running Wild, SAVAGER wejdzie wam bez popitki.
https://www.facebook.com/savagerofficial

Oldschoolowe rozkroki umili przerywnik w postaci występu „zespołu pieśni i tańca” TWOYASTARA OF DEATH z Chebzia lub jak kto woli traszowo-drobiowej załogi z kurnika w Rudzie Śląskiej. Jeśli przemawiają do was stare, dobre PIERSI pomieszane z dokonaniami mocarzy z CREMASTER, numery takie jak „Agresywna Kura”, „Ciepła Wódka” czy „Szatan Mrok Cały Rok” na stałe i z całą mocą wejdą do waszego repertuaru pieśni przy goleniu.
https://www.facebook.com/twoyastaraofdeath

Koncert otworzy MIECZ z Wrocławia. Zespół objawił się światu za pośrednictwem udanego debiutu „Invisible War”, na którym z dziką nostalgią oddaje cześć monstrualnym zjawiskom sonicznym pod wezwaniem Slayer, Dark Angel, Destruction i Kreator. I wszystko jasne.
https://www.facebook.com/miecz.band

HEAVY METAL TERROR
Roadhog, Savager, Twoyastara of Death, Miecz

3 marca 2017, piątek
Pub KORBA
Katowice, ul. Złota 1
start: 19:00, bilety: 15 zł
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1747603952131165/