Dziś premiera: Lunatic Soul – „Fractured”

Już dziś swoją premierę ma nowy, długo oczekiwany piąty album Lunatic Soul, zatytułowany „Fractured”. Lunatic Soul to solowy projekt za którym stoi Mariusz Duda, lider Riverside.

„Fractured” opowiada o tym jak pogodzić się ze stratą – mówi autor – Symbol „LS” na okładce jest popękany, tak samo jak i muzyka, często ostra, rytmiczna i bardziej niż zwykle oparta na rytmie. Jednocześnie jest to najbardziej melodyjny album Lunatic Soul. Nagrywałem go ponad rok, w trudnym dla mnie czasie. „Fractured”, to trzecia, po „Walking on a Flashlight Beam” i „Love, Fear and the Time Machine” najbardziej osobista dla mnie płyta, prawdopodobnie ostatnia tak bardzo. Muzycznie, to jedna z lepszych i bardziej oryginalnych rzeczy, jaka wyszła spod mojej ręki i z czystym sumieniem mogę ją polecić każdemu, kto lubi zarówno mroczną i transową melancholię jak i po prostu dobre piosenki.

Do dwóch utworów „Fractured” i „Anymore” powstały teledyski, które można obejrzeć poniżej:

Najnowszym singlem z „Fractured” jest zamykający płytę utwór „Moving On”.

Szczegółowa tracklista krążka przedstawia się następująco:
1. blood on the tightrope
2. anymore
3. crumbling teeth and the owl eyes
4. red light escape
5. fractured
6. a thousand shards of heaven
7. battlefield
8. moving on

Album „Fractured” można nabyć pod tym linkiem:
https://www.mystic.pl/produkty.htm?search_text=lunatic+soul+fractured
oraz:
https://mystic-production.lnk.to/FracturedFA

Zapraszamy serdecznie na spotkania promocyjne z Mariuszem Dudą, które odbędą się w salonach empik. Już dziś, 6.10, Mariusz będzie gościł w warszawskim Juniorze, 10.10 w gdańskiej Galerii Bałtyckiej, 11.10 we wrocławskiej Renomie, 12.10 w krakowskiej Bonarce, a 13.10 w empiku na ulicy Ratajczaka (Arkadia) w Poznaniu.