BMG publikuje nowe utwory w streaming z najnowszych wznowień DIO

Angry Machines, Magica, Killing the Dragon i Master of the Moon są dostępne od  20 marca 2020 r.

Aby uczcić dziesiątą rocznicę odejścia ikony – Ronnie James Dio i uhonorować jego samego, BMG wznawia cztery albumy studyjne z lat 1996-2004, które od dawna nie były dostępne: Angry Machines, z 2000 r. Magica, z 2002 r., Killing the Dragon oraz z 2004 r. Master of the Moon.

Wszystkie płyty mają nowy mastering, wykonany przez wieloletniego współpracownika DIO – Wyn’a Davis’a. Wydania deluxe CD mają bogatą książeczkę i zawierają dodatkowe płyty bonusowe z wyborem rzadko publikowanych lub nigdy nie wydanych utowrów w wersji na żywo.

Wydania winylowe to 180 gramowe płyty w kolorze czarnym z oryginalną listą utworów są dostępne w limitownej wersji, która zawiera dodatkową grafikę okładkową. Jako dodatek specjalny, album Magica zawiera 7’’ singiel “Electra” – jedyny ukończony utwór z nagrywanej, ale nie ukończonej przed śmiercią wokalisty, płyty Magica 2. Każda z płyt zawiera także zaktualizowaną grafikę okładkową autorstwa Marca Sasso, który był dyrektorem artystycznym w ostatnich latach działalności zespołu.

DIO online:
www.ronniejamesdio.com