Arkhon Infaustus, Voidhanger, Anima Damnata, Demonomancy na trzech koncertach już za tydzień

Już za tydzień na trzech koncertach w Polsce wystąpi Arkhon Infaustus. Ten kultowy francuski zespół będą wspomagać Demonomancy, Voidhanger i Anima Damnata!

29.03. – Poznań, U Bazyla (DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET)

30.03. – Łódź, Magnetofon (DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET)

31.03. – Kraków, Zet Pe Te (DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET)

bilety:

59zł (przedsprzedaż w sieci Eventim oraz na lefthandsounds.org/bilety)

70zł (w dniu koncertu)

wejście od 18:30, start: 19:00

Arkhon Infaustus, zespół, dzięki któremu francuska scena black/deathmetalowa zyskała sławę najbardziej zepsutej na świecie, cieszy się w Polsce kultowym statusem. Nie kryjąc się za pozorami awangardy, zawsze stoi po stronie tego, co w tej muzyce najbardziej ekstremalne, wydobywając najobrzydliwsze jej walory. Cztery albumy, z których każdy śmiało można nazwać dziełem esencjonalnym dla prezentowanej stylistyki oraz zeszłoroczny mini-album „Passing the Nekromanteion”, którym DK Deviant przerwał dziesięcioletnią ciszę lokują Francuzów w światowej ekstraklasie satanistycznej destrukcji.

Partnerami boskiej zbrodni w ramach trasy Europa Unlight będą Włosi z Demonomancy. Tkwiąca korzeniami w najlepszych tradycjach sceny południowoamerykańskiej, a z drugiej strony w brzmieniowym standardzie ustanowionym przez Blasphemy i Beherit muzyka powala barbarzyńskim nerwem, lecz również atmosferą. Potwierdza to zawartość drugiego albumu, „Poisoned Atonement”, którego premierę przewidziano na 23 lutego w Invictus Productions. W nowej odsłonie, Demonomancy eksponuje i utwierdza rytualny wymiar swojej twórczości.

Trudno wyobrazić sobie bardziej efektowny powrót na polskiej scenie w 2017 r. niż wydana w zeszłym roku płyta „Nefarious Seed Grows to Bring Forth the Supremacy of the Beast” Anima Damnata. Z nowym składem i zastrzykiem świeżej krwi, zespół Necrolucasa i Necrosodoma zadał jeden z nokautujących black/deathmetalowych ciosów ostatnich lat. Praise the Fall of God!

Chuligani z Voidhanger oznajmili właśnie zbliżającą się premierę trzeciego dużego albumu w Agonia Records. Z tego powodu nie mogło zabraknąć ich zaprawionego d-beat hardcorem black/thrash metalu w gronie piewców Diabła i śmierci. Niech żyje zatracenie!