Album CETI na winylu

Album „Snakes of Eden” grupy CETI ukaże się także na winylu. Popularność płyty wśród wielbicieli rocka, pozytywne recenzje krytyków, skłoniły zespół do przygotowania specjalnego wydania płyty. Zrealizowaną specjalnie na tę okazję zapowiedź wydawnictwa można zobaczyć pod TYM linkiem.

W porozumieniu z Metal Mind Productions grupa CETI powierzyła wydanie albumu na winylu firmie Pronet Records. LP w limitowanej ilości ukaże się w kwietniu i z pewnością będzie go można kupić na jednym z koncertów CETI. Wszystkie informacje na temat aktualnej trasy koncertowej znaleźć można na oficjalnej stronie zespołu.

„Snakes of Eden” to dziesiąty studyjny album w dorobku hard rockowej grupy CETI . Poprzedni krążek „Brutus Syndrome” ukazał się pod koniec 2014 roku, niedługo potem do sprzedaży trafiło jubileuszowe wydawnictwo „From Vault To Universe” i jak widać CETI nie zwalnia! Ich najnowsze dzieło stylistycznie nawiązuje do „Brutus Syndrome”, ale jednocześnie wnosi wiele nowego do polskiego rocka, jak mówi o muzyce na płycie Grzegorz Kupczyk – wokalista.